Cestovní služby

Kompletní cestovní služby – víza do Ruska, pojištění, letenky

Svým klientům nabízíme zajištění komplexních služeb souvisejících s cestováním do Ruska, a to pro krátkodobé i dlouhodobé pobyty v Ruské federaci. Součástí naší nabídky jsou víza do Ruska, včetně souvisejících dokumentů, letenky, ubytování a vhodné cestovní pojištění. Výhodou komplexních služeb je to, že při objednání alespoň dvou našich služeb současně dostanete od nás slevu.  

 

Víza do Ruska

K cestě do Ruska potřebujete platné vízum, ale vyřídit jej není jednoduché ani levné. Existují různé typy víz podle účelu, za jakým do země cestujete. Nejčastěji se bude jednat o turistické cesty, studijní pobyty nebo pracovní a obchodní cesty. Mimo vízum potřebujete i pozvání (někdy se setkáte i s pojmem zvací dopis). Takové pozvání mohou vystavit jen akreditované organizace - hotel, cestovní kancelář, zahraniční firma atd. Pokud si vyřízení víza objednáte u nás, zajistíme vám i potřebný zvací dopis od akreditované instituce.

Vízum pro krátkodobý pobyt (max. 1 měsíc)
Vízum pro dlohodobé a opakované pobyty (až na 1 rok)

 

Cestovní pojištění

Cestovní pojištění zajišťujeme ve spolupráci se společností GENERALI. Zprostředkujeme pro vás pojištění pro krátkodobé pobyty i pro dlouhodobé cesty v délce až 90 dnů. Cestovní pojištění si můžete samozřejmě zajistit  i po vlastní ose. Vždy si však dávejte pozor na to, aby byla vámi zvolená varianta uznatelná na území Ruské federace. 

Levné letenky

Letecká doprava je nejrychlejším druhem přepravy mezi Českou republikou a Ruskou federací. Nabízíme zajištění letenek do Moskvy, Petrohradu a všech dalších navštěvovaných destinací. K úplnému přehledu akčních letenek, jejich rezervaci i k samotnému nákupu využijte přehlednou aplikaci. Nemusíte se bát ani administrativních překážek, objednanou a zakoupenou letenku obdržíte on-line. Kompletní výčet všech cílových destinací naleznete zde.

 

Ubytovací služby

Zprostředkujeme vám rovněž ubytování za velmi výhodných podmínek, na jaké sami při jednotlivé objednávce nedosáhnete. Doporučíme vám ověřené hotely v největších ruských městech, vhodné pro držitele cestovního pasu ČR a SR. Pokud jste jiné státní příslušnosti, rádi pomůžeme zajistit ubytování v centru Moskvy i vám. Pokud si zajistíte ubytování v Českém domě přes naši společnost, získáte navíc slevu ve výši 10 % z běžné ceny našich služeb.

 

Poradenství

Cestování do Ruska je poněkud komplikovanější, než jsme zvyklí třeba v Schengenském prostoru. Stejně tak nejsou příliš spolehlivé informace, které jsou uváděny na ruských webových stránkách - velmi často neplatí adresy ani telefonní čísla. Proto je mnohem jednodušší objednat si vyřízení cesty do Ruska na klíč u specializované společnosti, která má s Ruskem a jeho úřady dostatek zkušeností. Poradíme vám také, na co si dát při cestování pozor, jaká jsou nepsaná pravidla bezproblémového pobytu i zákonem dané povinnosti, které musíte po příletu do Ruska splnit.